Wyszukiwarka
City of the Dead to pierwszoosobowa strzelanina, której nazwiska użyczył George A. Romero, słynny reżyser cyklu filmów horror/gore, który od 1968 roku z powodzeniem kręci kolejne obrazy opowiadające o walce ludzi z zombie.
- Wyświetleń: 47102








